Beste leden van NIVO,
Het einde van dit seizoen is dan toch eindelijk in zicht. En bewogen seizoen met veel veranderingen en tegelijkertijd toch ook veel van hetzelfde. Ik hoop dat iedereen op zijn minst een leuk seizoen heeft gehad ook al mocht je niet aan de top geëindigd zijn.
In deze nieuwsbrief nemen we het belangrijke nieuws tot het einde van dit seizoen door. Vragen? Mail me op voorzitter@volleybalnivo.nl.
TC nieuwe indeling seizoen 2025/2026
De Technische Commissies zijn keihard bezig geweest om weer nieuwe indelingen te maken voor alle teams en ook de trainingsmogelijkheden moeten worden herzien. We krijgen een 5e dames team! De jeugd blijft 2 keer trainen als standaard maar voor de senioren zien wij onvoldoende animo om dit te blijven volhouden. Er zullen wel mogelijkheden zijn maar dit wordt op dit moment nog volledig onderzocht. De nieuwe teamindelingen zijn in ieder geval wel alvast gedeeld. Bij deze wil ik iedereen met vragen deze neer te leggen bij de JTC of TC. Voor TC (senioren) kan je mailen naar tc@volleybalnivo.nl en voor JTC (jeugd) mag dit naar jeugdcoordinator@volleybalnivo.nl
Clubcollect
het bestuur heeft besloten om vanaf aankomend seizoen te gaan samenwerken met clubcollect. In de basis zorgt dit ervoor dat we de incasso’s kunnen centraliseren bij 1 organisatie en als aanvullend voordeel een methode levert om de ledenadministratie te verbeteren met een leden-eigen inlog. Hier kunnen dan bijvoorbeeld verhuizingen, aangepaste mailadressen of telefoonnummer eenvoudig zelf worden aangepast door alle leden (of hun ouders). De omgeving wordt vanaf heden ingericht, we hopen tijdens de ALV meer te kunnen melden hierover.
Badeendjes race 2025
Op 25 mei 2025 zal de haven van Hoorn bruisen van kleur en opwinding met de jaarlijkse badeendjesrace. Dit bijzondere evenement wordt georganiseerd door de ondernemersvereniging Junior Kamer West-Friesland. NIVO is dit jaar uitgenodigd om deel te nemen als goed doel en kan profiteren als club van de opbrengsten uit deze race. Deelname is heel eenvoudig en kan gewoon door het kopen van een eendje met NIVO als goede doel. Wint jou eendje (genummerd) dan maak je kans op hele leuke prijzen:
1e prijs – Rondvlucht boven Texel incl. heerlijke lunch
2e prijs – Exclusieve boom in Pot
3e prijs – 2 festivaltickets weekend – outdoor stereo en Hoorn zingt Hollands
Je kunt meer informatie vinden via de website www.eendenrace.nl ook hier kun je online de eendjes bestellen. Het lijkt mij leuk om met alle NIVO deelnemers af te spreken in de stad om hier gezamenlijk te kijken naar de race. Elk door NIVO verkocht eendje levert de club minimaal € 2,65 op.
Uitleg hoe je kan meedoen aan de Badeendjes race 2025
Welkom op de officiële aankoop pagina van de BadEendjesrace! Als u hier bent, betekent dit dat een enthousiast lid van een lokale sportclub, school of vereniging u heeft benaderd met een unieke kans om de gemeenschap te ondersteunen. Door een badeendje te kopen, draagt u bij aan activiteiten en middelen voor de club, terwijl u tegelijkertijd kans maakt op fantastische prijzen tijdens onze spannende race op 25 mei in de haven van Hoorn. Elk eendje heeft een uniek nummer dat overeenkomt met uw aankoop, waardoor u de spannende race kunt volgen waarbij duizenden eendjes strijden om als eerste de finishlijn te passeren. Uw bijdrage ondersteunt niet alleen de club direct, maar versterkt ook de gemeenschapsgeest en helpt lokale sportinitiatieven te floreren. Kies een eendje, of twee, steun een club, en maak kans om te winnen – uw steun maakt een wereld van verschil!
Vul onderstaande gegevens in zodat we contact op kunnen nemen als u in de prijzen bent gevallen. Afrekenen kan veilig en gemakkelijk via iDeal.
Koop je eendje(s) eenvoudig via de website: Eendjes Kopen Hoorn 2025 – Badeendjesrace
Inschrijven voor de Club van 50
De club van 50 is in het leven geroepen voor iedereen die volleybalvereniging NIVO een warm hart toedraagt. Door een jaarlijkse donatie van €50 euro helpt u de vereniging verder te ontwikkelen. Heel bewust is ervoor gekozen om dit keer niet specifiek het bedrijfsleven als uitgangspunt te nemen. Er zijn namelijk ook nog heel veel andere mensen die met een klein bedrag hun steentje willen bijdragen.
Alle donaties worden op een bewuste manier besteed om de vereniging verder te kunnen ontwikkelen. Hierbij kunt u denken aan doorontwikkeling van de jeugd, aanschaf van trainingsmateriaal, activiteiten en promotie van het volleybal in de regio.
Als tegenprestatie en lid van de club van 50, komt uw naam op het ‘club van 50’ bord in onze sportkantine (de Kersepit) te hangen en zal de nodige aandacht van de bezoekers krijgen.
Aankomend seizoen gaan we dan echt van start met het vullen van ons mooi club van 50 bord en we zijn nog op zoek naar vrienden.
Indien je interesse hebt, meld je dan aan via het formulier op onze website De Club van 50 – NIVO.
Mocht u vragen of opmerkingen hebben, kunt u contact opnemen met de sponsorcommissie van NIVO!
Kampioenen van NIVO
Altijd leuk om einde van het seizoen te kunnen schrijven over de succes verhalen van NIVO! We hebben namelijk 2 kampioenen dit seizoen!
Heren 1 is kampioen geworden in de eerste klasse en gaat volgend seizoen uitkomen in de promotie. Dat is alweer een lange tijd geleden dat NIVO in de promotieklasse meedeed en daar zijn we natuurlijk erg trots. Wat een prachtige prestatie van onze mannen. Gefeliciteerd met deze mijlpaal, absoluut verdiend ook.
De meiden van MA2 zijn tevens kampioen geworden. Deze zagen wij niet direct aankomen omdat ze de nummers 1 tot en met 4 ontzettend dicht bij elkaar stonden. De laatste wedstrijd moest dan ook met 4-0 gewonnen worden en de nummers 1 moesten een set laten liggen om kans te maken en dat is gelukt. Een heugelijk einde van het seizoen en verdiend de weg terug gevonden naar de 1e klasse. Ook jullie gefeliciteerd!!
Trainen op maandag en aanvullend TC nieuws
We hebben een mooi seizoen gedraaid met een tweede keer trainen voor de junioren en senioren als uitgangspunt. Voor de junioren willen we onze positie als volleybal club versterken met een vaste 2e keer trainen en we zien de vruchten hiervan terug in de meeste teams die technische mooi vooruit zijn gegaan. Voor de senioren hebben wij ook succes gezien maar waren de trainingen niet verplicht. Ondanks dat we mooie trainingen hebben gehad op de maandag is er tijdens de ALV een belofte gedaan om de 2e keer trainen wel haalbaar te houden voor de club. Helaas hebben we moeten concluderen dat de opkomst voor een tweede training te laag was en hierdoor voor de senioren op vergelijkbare manier niet haalbaar blijkt voor het nieuwe seizoen.
Het hebben van een extra zaal op maandag blijkt echter geen overbodige luxe. Door uitbreiding bij de dames waarmee we volgend seizoen uitkomen met 5 teams is de kers te klein geworden om iedereen op de woensdag training te kunnen blijven geven. Voor komende seizoen is de (J)TC druk bezig om een werkbaar trainingsschema op te stellen waarbij we voor naast de jeugd ook de senioren in de Adoshal zullen blijven trainen.
De TC en JTC zijn druk met het rondkrijgen van de nieuwe indelingen. De teams zijn bekend en de trainingsschema’s zullen binnenkort bij jullie arriveren. Let op! Eventuele opzeggingen kunnen alleen worden doorgegeven via onze website en dienen uiterlijk 31 mei bij ons binnen te zijn.
Scheidsrechter clinics 2025
Astrid en Rob hebben weer een tweetal clinics georganiseerd voor het verder opleiden van scheidsrechters die ook 1e klasse mogen fluiten. NIVO is wederom een hoop extra klasse 1 scheidsrechters rijker en dat is supergoed nieuws. Astrid en Rob bedankt voor jullie inspanningen om dit mogelijk te maken. Hier zullen we nog heel lang veel plezier van houden.
Vacature wervingscommissie vervuld
Naar aanleiding van mijn laatste oproep voor een versterking voor de wervingscommissie kan ik melden dat we Wendy Jacobs erbij is gekomen en Sander gaat ondersteunen in zijn activiteiten om het aantal jeugdleden die naar NIVO komt in rap tempo te laten groeien.
Kantine avond op maandag in de ADOS hal
Omdat wij de ados hal de gehele maandag huren is NIVO het aanbod gedaan om ook de kantine op maandagavond te openen. Op de manier kunnen de teams die op maandagavond trainen ook genieten van een drankje na afloop van hun training. Dit is nu niet het geval maar kan dus wel gaan gebeuren.
Om dit mogelijk te maken zijn er enkele spelregels verbonden aan dit aanbod. Zo is het de bedoeling dat wij de bardienst zelf draaien en de verkopen bijhouden en afrekenen zoals ze dit zelf zouden doen. Ondanks dat dit nu wellicht lijkt op extra werk en verantwoordelijkheid denk ik dat als de last gedeeld wordt het kan opwegen tegen de aanvullende mogelijkheden en gezelligheid die dit met zich meebrengt. Tijdens de aankomende ALV wil het bestuur hierover een stemming laten plaatsvinden, als ervoor gekozen wordt de kantine te gaan openen dan zullen we hierover in het begin van het nieuwe seizoen terugkomen.
Jeugdkamp 2025
Ondanks een kleine opkomst aan inschrijvingen binnen onze jeugdleden is ervoor gekozen het jeugdkamp toch door te laten gaan. Dit jaar zullen we op 30 minuten rijden in de kop van noord een lang weekend organiseren vol sport, spel en plezier.
Als jeugdkampcommissie kijken wij (Kevin, Denise en Roy) er nu al naar uit. Binnenkort zullen wij de rijouders die zich hebben aangemeld vertellen wie er nodig zijn en zal er nog een mail uitgaan met de spullen waarvan we verwachten dat je kind die zelf meebrengt. Heb je vragen aangaande ons jeugdkamp neem dan even contact op met Kevin via jeugdcoordinator@volleybalnivo.nl.
Seniorenkamp 2025 (Zesde set)
Er is onlangs naar alle deelnemers al een mail gestuurd met informatie rondom het seniorenkamp. Hierbij nog even de belangrijkste informatie.
Data en locatie
- Datum: Vrijdag 23 mei 2025, vanaf 18:30 uur – Zondag 25 mei 2025, 13:00 uur
- Locatie: De Gouwe Droom, De Gouw 11, 1611 BS, Bovenkarspel
Programma: - Vrijdag 23 mei: quizavond
- Zaterdag 24 mei: volleybaltoernooi, spelletjesmiddag buiten, spelletjesavond binnen
- Zondag 25 mei: levend stratego
Algemene informatie
- Vervoer: Rijd zoveel als mogelijk met elkaar mee i.v.m. de beperkte beschikbaarheid van parkeerplaatsen.
- Eten en drinken: De maaltijden worden verzorgd van zaterdagochtend tot zondagmiddag. Er zijn (gezonde) snacks beschikbaar tussen de activiteiten door. Heb je dieetwensen (vegetarisch of allergie etc.), laat het weten voor zondag 11 mei.
- Veiligheid: Je kunt altijd bij de kampcommissie terecht voor vragen of als je je ergens niet goed bij voelt. We zorgen ervoor dat iedereen zich veilig en comfortabel voelt.
- Let op: Het kamphuis staat op een camping, houd hier altijd rekening mee. Er kunnen andere kampeerders in de buurt zijn, dus wees respectvol en zorg ervoor dat je geluiden en activiteiten in de avond geen overlast veroorzaken.
Betaling
- De betaling/incasso voor het kamp wordt achteraf gestuurd. Zoals eerder vermeld zal het hele weekend rond de 120 euro kosten per persoon.
Contact
- Als je vragen hebt over het kamp of specifieke behoeften hebt die we moeten weten, neem dan gerust contact op via e-mailadres zesdeset@volleybalnivo.nl.
Basisschool toernooi
Sander Hanzen van de wervingscommissie is druk bezig geweest om clinics te helpen organiseren voor volleybal op de omliggende basisscholen. Als afsluiter van dit programma draaide NIVO een basisschool toernooi op 12 februari in de Kers. Dit toernooi trok ruim 100 basisschool kinderen en was een groot succes. Hierbij bedank ik naast Sander en Martin Siregar ook alle vrijwilligers die hebben geholpen bij het opbouwen, afbreken, fluiten, tellen en alle andere taken die erbij komen kijken! Super leuke prestatie die we jaarlijks willen laten terugkomen!
Feesten van NIVO
Ook dit jaar zijn er weer heel veel leuke momenten geweest bij NIVO. Mooie borrels, apres ski party en onlangs een vrijNIVObo afsluitende borrel. Super mooie initiatieven die door enthousiaste leden zijn georganiseerd. Naast Milly wil ik iedereen bedanken die daar zijn hand in heeft gehad. Ook de Kersepit bedankt voor de goede zorgen tijdens deze avonden. Ik hoop en kijk uit naar nog meer gezelligheid in het nieuwe seizoen.
Belangrijke openstaande NIVO vacature – ledenadministratie
Door het recentelijk opzeggen van het jeugdlidmaatschap van Zoë bij NIVO, heeft Cindy besloten om haar taak van het voeren van de ledenadministratie opgezegd per einde van dit seizoen. Cindy dankjewel dat je de ledenadministratie hebt willen draaien dit seizoen!
Omdat de ledenadministratie wel een ontzettend belangrijk onderdeel is van de club zijn we met spoed op zoek naar een vervanger die deze belangrijke rol wil overnemen. Met de komst van Clubcollect hopen wij een tool in handen te hebben die de administratie eenvoudiger maakt en de leden ook deels in staat stelt om hun eigen administratie jaarlijks te controleren. Belangrijk blijft natuurlijk wel dat nieuwe leden goed worden ontvangen en dat trainers, TC’s en bestuur worden ingelicht als nodig.
We zoeken dus iemand die zijn hand niet omdraait voor het bijhouden van de ledenadministratie, goed overweg kan met het schrijven van mails, zijn weg kent in Excel en de distributielijsten beheert in ons mailprogramma.
Bij interesse of vragen mag je het bestuur aanschieten of mail mij via voorzitter@volleybalnivo.nl
Huishoudelijke mededelingen
Het is het bestuur ter oren gekomen dat er bepaalde dingen in de kleedkamers gebeuren die niet altijd wenselijk zijn. Hierbij willen we het volgende kenbaar maken:
- Het is niet gewenst om ander dames en/of meiden van buiten de club mee te nemen in de kleedkamers.
- Gebruik van mobiele telefoons in de kleedkamer is niet wenselijk. In deze tijd van fotografie en video en social media is privacy een groot goed. Zorg ervoor dat je je smartphone pas gaat gebruiken als je de kleedkamer verlaat zodat je een ander niet tot last bent. Spreek elkaar vooral aan op deze kleine verantwoordelijkheid.
- Bij NIVO is het zo dat de dames zich omkleden in de oneven kleedkamer nummers (1+3) en de heren in de even nummers (2+4). Zo staat dit bij de ingang ook beschreven. Zorg ervoor dat je niet onnodig binnenstapt bij de verkeerde kleedkamer!
- Hygiëne is belangrijk, na het sporten wordt douchen aangeraden. Bij de senioren zie ik dit gelukkig bijna altijd wel gebeuren. Bij onze jeugd niet of nauwelijks. Het zou fijn zijn als we de jeugd kunnen bewegen om zichzelf wel te gaan douchen na het sporten. Hygiënisch en wel zo fris als je na een uitwedstrijd instapt om terug gereden te worden naar de Kers
Volleybal Masterz
Voor alle A-jeugd die komend seizoen doorstromen naar de senioren en de nieuwe leden van dames 5 hierbij het bericht dat wij verwachten dat jullie je volleybal masterz gaan halen via de Nevobo. Dit is een online cursus om te mogen fluiten. Als stelregel fluit ieder lid een aantal wedstrijden per seizoen. Dit wordt ingedeeld door Astrid onze wedstrijdsecretaris en die gaat er vanuit dat iedereen die competitie speelt deze cursus heeft gehaald. Om teleurstelling en boetes te voorkomen wil ik iedereen vragen dit voor de start van het nieuwe seizoen geregeld te hebben.
Beachen is weer begonnen
Het Beachseizoen is weer in volle gang en het eerste toernooi is alweer geweest. De velden staan er weer mooi bij en dat zorgt weer voor een zomer vol beach volleybal plezier. Heb je je nog niet ingeschreven zorg dan dat je snel nog even contact zoekt met Judith of Kees-jan. Voor iedereen die zich ingeschreven heeft hoop ik op een mooie zomer. Heel veel plezier bij het beach volleyballen!
In de agenda (onderaan de nieuwsbrief) staan een aantal toernooien. Als je je niet hebt ingeschreven dan kan je daar evengoed aan meedoen. Neem dan even contact op met kees-Jan of Judith via beach@volleybalnivo.nl.
Promotieklasse en fluiten! (we zoeken scheidsrechters!!!)
We zijn trots dat Heren 1 promoveert naar de promotieklasse, een nieuwe mijlpaal voor onze club. Rob de Kimpe is reeds aangemeld als 1e scheidsrechter. Voor dit niveau is ook een 2e scheidsrechter van de eigen vereniging nodig. Daarom zoeken we 2 à 3 leden die gezamenlijk de rol van 2e scheidsrechter willen vervullen in de ongeveer 8 thuiswedstrijden. Om als 2e scheidsrechter te mogen meedoen is een 3 uur (theorie + praktijk) durende module 2e scheidsrechter cursus nodig. Een mooie kans om onder begeleiding van Rob te leren en te groeien. De kosten worden door NIVO betaald. Geïnteresseerd? Mail naar wedstrijdsecretaris@volleybalnivo.nl
Zomervakantie periode
Namens het bestuur wens ik iedereen heel veel plezier met de laatste wedstrijden, trainingen en het mixtoernooi. Tevens wensen wij iedereen een mooie zomer toe. Binnenkort ontvangen jullie allemaal een uitnodiging voor de ALV die we dit jaar op een andere manier willen vormgeven dus let even goed op als je de mail krijgt en schrijf je in!
NIVO Agenda
16 april 2025 – De laatste reguliere training (vergeet je trainer niet te bedanken 😉)
21 april 2025 – 2e paasdag dus geen trainingen! Veel paasvreugde toegewenst!
23 april 2025 – NIVO mix toernooi (einde seizoen 2024/2025) (georganiseerd door Heren 3)
23-25 mei 2025 – Seniorenkamp seizoen 2024/2025 (save the date)
13-15 juni 2025 – Jeugdkamp seizoen 2024/2025 vanaf CMV6 niveau (save the date)
17 mei 2025 – Beachvolleybal toernooi bij de Adoshal (ook voor niet leden is inschrijven mogelijk)
21 juni 2025 – Beachvolleybal toernooi bij de Adoshal (ook voor niet leden is inschrijven mogelijk)
16 augustus 2025 – Beachvolleybal toernooi bij de Adoshal (ook voor niet leden is inschrijven mogelijk)
29 augustus 2025 – Algemene Leden Vergadering (ALV) (in nieuwe vorm en nieuwe locatie)
1 september 2025 – Start trainingen in de Zaal voor competitie 2025/2026
7 september 2025 – afsluitend beachvolleybal toernooi bij de Adoshal
Tot zover het nieuws vanuit de club en het bestuur.
Met sportieve groet,
Roy Berkhout
Voorzitter volleybalvereniging NIVO
voorzitter@volleybalnivo.nl
T. 06 16594852
p.s. Heb je zelf leuk nieuws en je wilt het delen in de nieuwsbrief? Stuur mij jouw nieuwtje per mail en ik neem het graag mee.